Dom ProduktyKatalityczny katalizator fluidyzacyjny

Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania

Orzecznictwo
Chiny Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— David

The company considerate after-sales service ,And try their best to meet the requirement of customers. We will be a long-term cooperation.

—— Alber

Im Online Czat teraz

Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania

Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania
Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania

Duży Obraz :  Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jiulong
Numer modelu: Jiulong-P
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1mt
Cena: USD+3000+MT
Szczegóły pakowania: omawiać
Czas dostawy: omawiać
Możliwość Supply: 2000 + MT + rocznie

Katalizator katalizatora uwodornienia do fazy ciekłej odsiarczania

Opis
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: biały proszek ZAKŁAD: 135m2/g
Objętość porów: 0,35 Na2O: Maks.0,08
D50: 83 W Suchej masie: Min70
High Light:

Katalityczny katalizator krakowania

,

dodatki fcc

Dodatki FCC, FCC Procentowy środek katalityczny propylenu, Katalityczny katalizator płynnego katalizatora

Z tlenkiem glinu jako nośnikiem, niklem jako głównym aktywnym składnikiem, katalizator jest powszechnie stosowany w lotnictwie nafazie do uwodornienia dearomatyzacji, uwodornienia benzenu do cykloheksanu, uwodornienia fenolu do hydrorafinacji cykloheksanolu, hydrofobizacji przemysłowego surowego heksanu i organicznego uwodornienia nienasyconych węglowodorów alifatycznych i Węglowodory aromatyczne, takie jak biały olej, uwodornienie oleju smarowego. Może być także stosowany do efektywnego odsiarczania w fazie ciekłej i środka ochronnego siarki w procesie reformingu katalitycznego. Katalizator wykazuje wysoką wytrzymałość, doskonałą aktywność, w procesie rafinacji uwodornienia, który może powodować powstanie aromatycznego lub nienasyconego węglowodoru do poziomu ppm. Katalizatorem jest stan zredukowany, który stabilizuje zabiegi. Przez porównanie katalizator, który był używany z powodzeniem w dziesiątkach roślin na świecie, jest lepszy niż podobne produkty krajowe.

Przy stosowaniu selektywnej selekcji na bazie substancji zeolitowych aktywnego składnika aktywnego propylenu, wytwarzania wysoce aktywnych dodatków, utwardzania i katalizatora podstawowego FCC FCC w kombinacji, może zwiększyć wydajność LPG i propylenu. Katalityczne dodatki mają większą selektywną aktywność katalityczną. Ma dobrą odporność na ścieranie i rozkład wielkości cząstek

Pozycja Zjednoczyć Spec
Wygląd

/

Białe, płynące mikrokulki

ZAKŁAD M2 / g 135
Indeks atrybucji % H-1 1.5
Gęstość masowa G / ml 0,72
Objętość porów Ml / g 0,35
Na20 % Wag. 0,10
Al2O3 % Wag. 28
LOI % Wag. 5
D50 Um 83
0-20 Um 4
0-40 Um 13
0-149 Um 92

Szczegóły kontaktu
Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: James.Li

Tel: +8613706436189

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)