Wyślij wiadomość
Dom

Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd profil firmy

profil firmy
Od chwili powstania firma Jiulong opracowała i produkowała niestandardowe produkty zeolitowe i katalizatorowe dla różnych firm w wielu dziedzinach zastosowań. W opracowywaniu niestandardowych zeolitów przenieśliśmy materiał laboratoryjny do klienta w produkcję komercyjną i dostosowaliśmy niestandardowe standardowe materiały handlowe do specyficznych dla klienta procesów.

Jeśli potrzebujesz specjalnego materiału zeolitowego, który opracowałeś lub uzyskałeś licencję, nasi eksperci techniczni mogą pomóc w rozbudowie i produkcji produktu końcowego. Jeśli zbadasz zupełnie nową aplikację zeolitów, możemy zaproponować materiały wyjściowe i możliwe modyfikacje, dostarczyć ilości testów, przeprowadzić szczegółowe analizy krytycznych właściwości zeolitu i wytworzyć nowy produkt specjalnie do tego procesu.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Od chwili powstania Jiulong opracował i produkował niestandardowe produkty zeolitowe i katalizatorowe dla różnych firm w wielu dziedzinach zastosowań. W opracowywaniu niestandardowych zeolitów przenieśliśmy materiał laboratoryjny do klienta w produkcję komercyjną i dostosowaliśmy niestandardowe standardowe materiały handlowe do specyficznych dla klienta procesów.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Jiulong

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1000,0000-1500,0000

Rok założenia : 2004

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd Certyfikaty