Wyślij wiadomość
Dom ProduktyMordenit Zeolit

Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji

Orzecznictwo
Chiny Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— David

The company considerate after-sales service ,And try their best to meet the requirement of customers. We will be a long-term cooperation.

—— Alber

Im Online Czat teraz

Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji

Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji
Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji

Duży Obraz :  Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jiulong
Numer modelu: Jiulong-Mor
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000g
Cena: USD+30000+MT
Szczegóły pakowania: Torebka z torebki o pojemności 400 kg: zgodnie z życzeniem klienta do pakowania
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 10000 + MT + rocznie

Zeolit ​​Nano Mordenitu jako Adsorbent do Krakowania Katalizatora / Alkilacji

Opis
SiO2/Al2O3: 18,30,40,50,60.80.100.120.140.160.180 Kolor: biały proszek
Kation: Wodór SIO2/AL203: 240
SiO2/Al2O3: odaluminian D50: 7um
D90: 9um
High Light:

Zeolit ​​mordenit

,

ściółka zeolitu mordenitowego

Materenit zeolitowy ściółka kota Jako adsorbent do krakingu katalitycznego / alkalizowania

Opis
Natura: znana również jako mordenit. Jednym z głównych składników mineralnych zeolitu. Si / Al od 4,17 do 5. Kryształy ortoromalne, igłopodobne, kruszyw włóknistych dla wiązki i promieni. Biały, żółty lub różowy. Błyszczący połysk lub błyszczące szkło. Twardość 3-4, gęstość 2.15g / cm3.

Cecha
W strukturze kryształów nie tylko czteroczęściowy pierścień, sześcio-członowy pierścień i ośmioramienny pierścień itp., Ale występuje duży pięcioczłonowy pierścień i pięcioczłonowy pierścień. Pięcioczęściowe pierścienie są równoległe do siebie w parach, a mianowicie dwa pięcioczłonowe pierścienie dzielą się dwiema czworobocznymi. Para pięcioczłonowego pierścienia przez mostek tlenu może być sprzężona z innym pięcioczłonowym pierścieniem połączonym, a następnie miejscem połączonym tworząc czteroczęściowy pierścień. Jeśli pierścień jest dalej sprzężony ze sobą, można więc zamknąć pierścień o ósmym członie i dwanaście członowy pierścień i tak dalej. Pierścień owalny dwanaście juanów, maksymalna i minimalna średnica 0,7 nm i 0,58 nm, średnio 0,66 nm. Właściwie krystaliczny mordenit jest nałożony przez wiele takich warstw razem odpowiednimi środkami, połączonymi ze sobą. Tak więc forma krystaliczna mordenitu w wielu prostokątnych porach, w której średnica największej składa się z dwunastoczłonowych pierścieni składających się z prostych porów, które są głównym kanałem mordenitu, eliptycznym przekrojem, głównym Średnica osi wynosi 0,695nm, mniejsza średnica osi 0,581nm, wydawało się, że pęki rurek, które są typu zolitowe typu X i Y są bardzo różne. W rzeczywistości, prostoladne pory o pewnym stopniu skręcania, warstwy nie są nałożone na siebie przeciwnie, ale istnieją pewne wzajemne przemieszczenia. W ten sposób może być zmniejszona do średniej średnicy od 0,4 nm 0,66 nm. Między głównym kanałem mordenitów małe pory komunikują się ze sobą, ale z powodu małych małych otworów w przestrzeni (około 0,39 nm) małe cząsteczki zazwyczaj łatwo wchodzą, tylko dostęp do głównego kanału. Mordenitowe cząsteczki kryształów wewnątrz i na zewnątrz można uznać za dwuwymiarowe, a A, X i Y były trójwymiarowe.


Ponieważ stosunek glinokrzemianu mordenitu, pięcioczłonowy pierścień i więcej, więc odporność na kwaśność i stabilność termiczną są szczególnie duże. Nie rozpuszczać się w kwasie w temperaturze pokojowej. Często w kwaśnych szczelinach wulkanicznych i porach, często symbiotycznych i klinoptylolitowych.

Stosunek molowy SiO2 / Al2O3: 30-240
Nominalny kation: Sód / Wodór
Na2O%: 0,05
Powierzchnia, m2 / g: 425

Produkty SiO 2 / Al 2 O 3 Stosunek molowy Nominalny formularz kationowy Na2O% Powierzchnia, m 2 / g
30 30 H 0,05 425
40 40 H 0,05 425

Szczegóły kontaktu
Zibo  Jiulong  Chemical  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. James.Li

Tel: 86-13706436189

Faks: 86-533-6076766

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)